Kalendarz wydarzeń

Brak wydarzeń

Reklama

Spichrz Sound - Golub-Dobrzyń

Ocena: Brak ocen

Informacje o klubie

NazwaSpichrz Sound
Adreshttp://www.facebook.com/pages/Spichrz-Sound/184483794964170
Godziny otwarciaWt - Nd 17:00 - 02:00
E-mailpopeysound@wp.pl


"Nie wiesz gdzie iść na dobrą imprezę sam lub z Twoimi przyjaciółmi ? Nie masz gdzie urządzić swoich urodzin, czy tez innej imprezy zamkniętej ? Problem z głowy ! Spichrz Sound, to świetny Pub Muzyczny, w którym słowa ' Dobra impreza za nieduże pieniądze' to motto i jeden z jego wielu atutów. Klub mieści się w Golubiu-Dobrzyniu, ul.Rynek 29 (dawny klub Wolność) , Klub jest piętrowy i zarówno na górze jak i na dole ustawione są stoliki. W lokalu panuje świetna atmosfera, która nasączona jest dobrą muzyką w wykonaniu niepowtarzalnych Dj'ów. W pubie organizuje się wiele gatunków imprez typu : Oldschool Party, Techno, Electro itp. rodzaj imprezy jak i dzień w którym będzie się ona odbywała znajdziecie na facebook'u. Bar przy wejściu zachęca do zakupu napojów w dość przystępnej cenie, a dla tych którzy w czasie zabawy zgłodnieją, można kupić sobie ciepły posiłek, tj. zapiekanka, hot-dog francuski itp.
Istnieje możliwość zarezerwowania stolika przed wcześniejszym zamówieniu na stronie facebook'owej lokalu, w cenie: na piętrze - 5zł, na dole - 10zł. Możliwość wynajęcia klubu na imprezy zamknięte, czynne od wtorku do niedzieli. Ochrona klubu czuwa nad bezpieczeństwem imprezowiczów, a solidnie wykonana szatnia gwarantuje bezpieczeństwo Waszych ubrań. Przyjeżdżając raz, przekonasz się, że Spichrz Sound stanię się Twoim ulubionym miejscem rozrywki."

Zdjęcia z klubu


Najnowsze galerieKomentarze

Kluby i Puby


Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki czytaj więcej. Akceptuję